Chcesz realizować kontrakty budowlane za granicą?

Aktualności

Zobacz, gdzie pracowaliśmy w 2013 roku!

07.01.2014
Wspólnie wykonaliśmy ponad 300 realizacji!


Firma KomFort rozpoczęła swoją działalność na francuskim i belgijskim rynku usług budowlanych w 2006 roku, realizując wówczas 20 zleceń w różnych sektorach budowlanych. W chwili obecnej przybliżony bilans roczny zamykamy z wynikiem ponad 300 zakończonych realizacji na terenie Francji i Belgii. Dzięki naszemu wsparciu od 2011 podwykonawcy z Polski, Hiszpanii i Portugalii świadczą też usługi budowlane w Niemczech i Luksemburgu.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc podwykonawcom oraz firmom zlecającym nawiązać współpracę w zakresie realizacji zleceń budowlanych.

W roku 2013 koncentrowaliśmy swoje działania na 4 rynkach europejskich:

Wykres

Wszystkim Partnerom dziękujemy za zaufanie, jakie okazali decydując się na współpracę z firmą KomFort w zakresie eksportu usług do innych krajów Unii Europejskiej. Ze swojej strony czynimy wszystko, by nasza oferta odpowiadała potrzebom Klientów: na bieżąco monitorujemy zmiany w przepisach, dokładnie weryfikujemy wiarygodność zleceniodawców, pozyskujemy korzystne kontrakty w sektorze publicznym i prywatnym, szkolimy pracowników, by wykonywali swoje obowiązki z największą starannością.

Mamy nadzieję, że kolejne lata zaowocuję licznymi wspólnymi sukcesami!

KomFort - pracujemy dla Was!
 
 

KFE Holding Sp. z o.o ul.Czerniakowska 71 00-718 Warszawa
Copyright © KomFort 2016
Realizacja: Ideo powered by Edito CMS